Atrakcje Bieszczadów

 

Miłośnicy białego szaleństwa, którzy zdecydują się na wyjazd w Bieszczady, na pewno nie będą zawiedzeni. Z oferty sportów zimowych skorzystają tutaj zarówno doświadczeni narciarze, jak i osoby, które stawiają w tej dyscyplinie pierwsze kroki. Ten, kto zarezerwuje w Bieszczadach Wysokich noclegi, ma do dyspozycji wiele doskonale utrzymanych tras – z pewnością dostarczą one oczekiwaną dawkę emocji, zabawy i ruchu.

 

Kiedy już zapadnie decyzja: „jedziemy w Bieszczady", warto zastanowić się, jakie atrakcje wybrać z bogatej oferty tych terenów. A jest w czym wybierać! Dlatego postanowiliśmy Państwu pomóc i przedstawić najciekawsze miejsca i aktywności jakie czekają w Bieszczadach. Pominęliśmy jedynie kwestię turystyki pieszej, ponieważ jest ona powszechnie znana i w sieci znajdziecie Państwo mnóstwo informacji gdzie i jak chodzić po bieszczadzkich szlakach.

 

 Co każdy narciarz powinien wiedzieć o Bieszczadach?

Na narty w Bieszczady?... Góry, które przed wojną uznawano za jedne z najlepszych terenów narciarskich w Polsce dziś powoli wracają do łask.

Wielu uważa, że zimą nie ma piękniejszego miejsca niż góry. My idziemy jeszcze dalej i uważamy, że nie ma piękniejszego miejsca zimą niż Bieszczady. Stoki są tu łagodniejsze niż w Tatrach, nie znajdziemy również ogromnych nartostrad na miarę Alp, ale również nie brakuje rozrywek – zarówno dla wieloletnich narciarzy jak i tych początkujących bądź jeżdżących rekreacyjnie z rodzinami.

Skarby regionu: Jezioro solińskie, wyciągi narciarskie, szczyty Tarnica, Rawki, Kremenaros.

pokoje bieszczadyBieszczady to jeden z bardziej atrakcyjnych regionów turystycznych w Polsce. Chętnie odwiedzany zarówno latem, jak i zimą, dlatego o wolne pokoje jest tam często trudno. Bieszczadzkie obiekty noclegowe słyną z wyjątkowej gościnności,

Dom Gościnny Borsuczyna

Strzebowiska 27
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom:797 13 03 07
mail: dom@borsuczyna.pl

Gościniec Horb

Strzebowiska 38
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom: 797 13 03 07
mail: pensjonat@horb.pl

Z miłości do Bieszczadów.

BORSUCZYNA

Wideo tour.

HORB

Wideo tour.

Pensjonaty Bieszczady.

Z miłości do Bieszczadów.