Atrakcje Bieszczadów

 

Dziewicze Bieszczady z łagodnymi stokami i licznymi ścieżkami prowadzącymi wśród rozległych polan czy lasów stanowią gratkę dla turystów spragnionych wypoczynku na łonie natury. Wśród wielu rodzajów aktywnościrodzajów aktywności, które oferuje ten rejon, znajduje się także turystyka rowerowa. Wybierając się na wycieczkę w Bieszczady, warto zatem zabrać ze sobą jednoślad, którym można dotrzeć m.in. w miejsca niedostępne dla ruchu samochodowego.

  

 

 

 

 

Miłośnicy białego szaleństwa, którzy zdecydują się na wyjazd w Bieszczady, na pewno nie będą zawiedzeni. Z oferty sportów zimowych skorzystają tutaj zarówno doświadczeni narciarze, jak i osoby, które stawiają w tej dyscyplinie pierwsze kroki. Ten, kto zarezerwuje w Bieszczadach Wysokich noclegi, ma do dyspozycji wiele doskonale utrzymanych tras – z pewnością dostarczą one oczekiwaną dawkę emocji, zabawy i ruchu.

 

Wielu uważa, że zimą nie ma piękniejszego miejsca niż góry. My idziemy jeszcze dalej i uważamy, że nie ma piękniejszego miejsca zimą niż Bieszczady. Stoki są tu łagodniejsze niż w Tatrach, nie znajdziemy również ogromnych nartostrad na miarę Alp, ale również nie brakuje rozrywek – zarówno dla wieloletnich narciarzy jak i tych początkujących bądź jeżdżących rekreacyjnie z rodzinami.

 

Kiedy już zapadnie decyzja: „jedziemy w Bieszczady", warto zastanowić się, jakie atrakcje wybrać z bogatej oferty tych terenów. A jest w czym wybierać! Dlatego postanowiliśmy Państwu pomóc i przedstawić najciekawsze miejsca i aktywności jakie czekają w Bieszczadach. Pominęliśmy jedynie kwestię turystyki pieszej, ponieważ jest ona powszechnie znana i w sieci znajdziecie Państwo mnóstwo informacji gdzie i jak chodzić po bieszczadzkich szlakach.

 

 Co każdy narciarz powinien wiedzieć o Bieszczadach?

Na narty w Bieszczady?... Góry, które przed wojną uznawano za jedne z najlepszych terenów narciarskich w Polsce dziś powoli wracają do łask.

Dom Gościnny Borsuczyna

Strzebowiska 27
38-608 Wetlina
kom: 798 44 99 88
mail: dom@borsuczyna.pl

Gościniec Horb

Strzebowiska 38
38-608 Wetlina
kom:798 44 99 88
mail: pensjonat@horb.pl

Z miłości do Bieszczadów.

BORSUCZYNA

Wideo tour.

HORB

Wideo tour.

Pensjonaty Bieszczady.

Z miłości do Bieszczadów.