DOM GOŚCINNY BORSUCZYNA

 

 

Dom Gościnny Borsuczyna to miejsce gwarantujące doskonały wypoczynek w sercu pięknej bieszczadzkiej przyrody.

Znajduje się w Strzebowiskach, otoczony urokliwą łąką oraz wzgórzami. W Domu znajdziecie Państwo pokoje 1-, 2- i 3 – osobowe. Zostały one zlokalizowane w trzech segmentach. Spokój oraz prywatność zapewniają osobne wejścia. Każdy pokój posiada własną, komfortową łazienkę, wyposażony jest również w czajnik elektryczny z zapasem kawy i herbaty. Nie zapominając o odrobinie nowoczesności w bieszczadzkiej głuszy, oferujemy w Domu  także dostęp do bezprzewodowego internetu.


W Domu Gościnnym Borsuczyna jednorazowo może gościć 20 osób.

Dostępne są pokoje:

1 osobowe – 1 pokój

2 osobowe – 2 pokoje

3 osobowe (pokój dwuosobowy z dostawką) – 5 pokoi

Istnieje możliwość wynajmu całego segmentu lub poszczególnych pokoi.

 

Pensjonat Borsuczyna - łazienka

Na tych, którzy poszukują relaksu lub odpoczynku po górskiej wycieczce czeka luksusowa wanna z hydromasażem. Kąpiel w blasku świec na pewno ukoi nerwy i pozwoli wypocząć zmęczonym mięśniom. Na parterze została zaaranżowana wygodna przestrzeń wspólna w postaci przytulnego salonu połączonego z doskonale wyposażoną kuchnią. Salon zaprasza nie tylko do wspólnego relaksu przy kominku, ale i do zorganizowania spotkania lub szkolenia. Również kuchnia została dostosowana do potrzeb Gości Domu. Znajdą w niej Państwo lodówkę z kostkarką, płytę grzewczą, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, komplet garnków oraz naczyń. Jednak ten, kto na urlopie chce odpocząć od gotowania, także nie będzie zawiedziony. W najbliższej okolicy istnieje możliwość skorzystania z domowego wyżywienia lub spróbowania regionalnych dań w restauracji.

Nie ma nic piękniejszego niż ognisko pod rozgwieżdżonym bieszczadzkim niebem. Wiemy o tym i dlatego naszym Gościom udostępniamy miejsce, przy którym mogą spokojnie biesiadować. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z wygodnego grilla.

Podczas gdy dorośli będą zażywać odpoczynku przy ogniu, dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw na rozległej łące. Oczywiście cały teren jest ogrodzony.

Borsuczynie nie zapomnieliśmy również o Gościach z rowerami. Do ich dyspozycji oddajemy stojaki dla rowerów oraz zamykaną altankę (w miarę dostępności miejsc). Zmotoryzowani mogą zaparkować na wygodnym, oświetlonym parkingu.

 

Pensjonat Borsuczyna - salon

Wirtualna

Wycieczka

Dom Gościnny Borsuczyna

Strzebowiska 27
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom:797 13 03 07
mail: dom@borsuczyna.pl

Z miłości do Bieszczadów.

BORSUCZYNA

Wideo tour.

HORB

Wideo tour.

Pensjonaty Bieszczady.

Z miłości do Bieszczadów.