Dom Gościnny Borsuczyna to miejsce gwarantujące doskonały wypoczynek w sercu pięknej bieszczadzkiej przyrody.

Znajduje się w Strzebowiskach, otoczony urokliwą łąką oraz wzgórzami. W Domu znajdziecie Państwo pokoje 1-, 2- i 3 – osobowe. Zostały one zlokalizowane w trzech segmentach. Spokój oraz prywatność zapewniają osobne wejścia. Każdy pokój posiada własną, komfortową łazienkę, wyposażony jest również w czajnik elektryczny z zapasem kawy i herbaty. Nie zapominając o odrobinie nowoczesności w bieszczadzkiej głuszy, oferujemy w Domu  także dostęp do bezprzewodowego internetu.


W Domu Gościnnym Borsuczyna jednorazowo może gościć 20 osób.

Dostępne są pokoje:

1 osobowe – 1 pokój

2 osobowe – 2 pokoje

3 osobowe (pokój dwuosobowy z dostawką) – 5 pokoi

Istnieje możliwość wynajmu całego segmentu lub poszczególnych pokoi.

 

Pensjonat Borsuczyna - łazienka

Na tych, którzy poszukują relaksu lub odpoczynku po górskiej wycieczce czeka luksusowa wanna z hydromasażem. Kąpiel w blasku świec na pewno ukoi nerwy i pozwoli wypocząć zmęczonym mięśniom. Na parterze została zaaranżowana wygodna przestrzeń wspólna w postaci przytulnego salonu połączonego z doskonale wyposażoną kuchnią. Salon zaprasza nie tylko do wspólnego relaksu przy kominku, ale i do zorganizowania spotkania lub szkolenia. Również kuchnia została dostosowana do potrzeb Gości Domu. Znajdą w niej Państwo lodówkę z kostkarką, płytę grzewczą, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, komplet garnków oraz naczyń. Jednak ten, kto na urlopie chce odpocząć od gotowania, także nie będzie zawiedziony. W najbliższej okolicy istnieje możliwość skorzystania z domowego wyżywienia lub spróbowania regionalnych dań w restauracji.

Nie ma nic piękniejszego niż ognisko pod rozgwieżdżonym bieszczadzkim niebem. Wiemy o tym i dlatego naszym Gościom udostępniamy miejsce, przy którym mogą spokojnie biesiadować. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z wygodnego grilla.

Podczas gdy dorośli będą zażywać odpoczynku przy ogniu, dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw na rozległej łące. Oczywiście cały teren jest ogrodzony.

Borsuczynie nie zapomnieliśmy również o Gościach z rowerami. Do ich dyspozycji oddajemy stojaki dla rowerów oraz zamykaną altankę (w miarę dostępności miejsc). Zmotoryzowani mogą zaparkować na wygodnym, oświetlonym parkingu.

 

Pensjonat Borsuczyna - salon

Gościniec Horb znajduje się na uboczu wsi Strzegowiska, pomiędzy dwoma urokliwymi dolinami. Na jego terenie znajdują się dwa budynki, urządzone w stylu dawnych mieszkańców Bieszczadów – Bojków.

Pensjonat Horb - wieś Strzegowiska

W swojej ofercie ma pokoje 2, 3, 4 – osobowe oraz 6 – osobowe apartamenty.

Wszystkie pokoje mają osobne łazienki. Jednocześnie możemy gościć 30 osób.

Pensjonat Horb - widok Bieszczady

Budynki Gościńca  są ze sobą połączone, jednakże pokoje na parterze oraz piętrze mają osobne wejścia, co zapewnia Gościom całkowitą prywatność.
Pokoje w Gościńcu Horb zostały urządzone w rustykalnym stylu. Jest on inspirowany życiem, kulturą i sztuką Bojków. Takie aranżacje nie tylko sprawiają, że nasze wnętrza są ładne, ale i przybliżają Gościom niepowtarzalny klimat tych terenów, delikatnie przenosząc w przeszłość. Jednakże nie oznacza to, że zapominamy o teraźniejszości – wszystkie pokoje wyposażone są lodówkę oraz czajnik elektryczny (wraz z zapasem kawy i herbaty). Wszystkie pokoje posiadają osobne łazienki (z kompletem ręczników i suszarką do włosów). Żeby całkowicie oddać się relaksowi, zachęcamy naszych Gości do wyłączenia komórek, ale też rozumiemy potrzebę kontaktu ze światem, dlatego też na terenie Gościńca zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu. W sezonie serwujemy również śniadania. Inne posiłki można zjeść w okolicznych restauracjach lub skorzystać z wyżywienia domowego.

Pensjonat Horb - wystrój pokoi

  Horb oferuje:
• 3 pokoje 2 - osobowe
• 3 pokoje 3-4 osobowe
• 2 apartamenty 4-6 osobowe.

Na parterze Gościńca znajduje się przestronny salon, w którym można urządzić spotkanie lub szkolenie. Do dyspozycji Gości jest także sauna z zapierającym dech w piersiach widokiem na Połoniny oraz hamakarnia widokowa. Można z niej podziwiać panoramę gór, od Smereka aż po Jasło.
Zapraszamy do spędzenia magicznych chwil przy ogniu, w otoczeniu tajemniczych szczytów – w tym celu przygotowaliśmy dla Państwa miejsce na ognisko, a także grilla.

Pensjonat Horb - widok z sauny

Podczas, gdy rodzice będą korzystać z górskiego relaksu, ich pociechy mogą wyszaleć się na należącym do Gościńca placu zabaw.

Pensjonat Horb - plac zabaw

Zmotoryzowani goście mogą swoje auta pozostawić na oświetlonym parkingu. Nie zapomnieliśmy także o tych, którzy lubią aktywny wypoczynek na dwóch kółkach. Na nich czekają stojaki rowerowe oraz możliwość przechowania pojazdu w zamkniętym pomieszczeniu (w miarę możliwości).

Pensjonat Horb - wypieki

 

Pensjonat Horb - pokój poddasze

 

Pensjonat Horb - pokój poddasze 2

 

Pensjonat Horb - wystrój łazienki

 

Pensjonat Horb - sala konferencyjna

 Recepcja

Pensjonat Horb - recepcja

 

Dom Gościnny Borsuczyna

Strzebowiska 27
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom:797 13 03 07
mail: dom@borsuczyna.pl

Gościniec Horb

Strzebowiska 38
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom: 797 13 03 07
mail: pensjonat@horb.pl

Z miłości do Bieszczadów.

BORSUCZYNA

Wideo tour.

HORB

Wideo tour.

Pensjonaty Bieszczady.

Z miłości do Bieszczadów.