PENSJONAT HORB

borsuczyna button film

borsuczyna button rezerwacja

 Pensjonat Horb - panorama Bieszczadów

Noclegi z widokiem

na przepiękną panoramę Bieszczadów !

 

Pensjonat Horb - widok na Połoniny

 Sauna z widokiem na Połoniny!

 

Pensjonat Horb - hamakarnia

Hamakarnia widokowa już czynna!

 

Gościniec Horb znajduje się na krańcach wsi Strzebowiska. Został oddany do dyspozycji Gości w lipcu 2013 roku.

Piękna okolica jednej z najładniejszej wsi Bieszczadów pozwala jego Gościom na wypoczynek w ciszy i spokoju. Ze wsi rozciąga się przepiękna panorama Bieszczadów Wysokich: od Smereka, poprzez Połoninę Wetlińska oraz Caryńską, obie Rawki aż do Tarnicy.
Strzebowiska to miejsce magiczne. Przeszłość i teraźniejszość splatają się tutaj w jedno. Wiemy o tym, dlatego staramy się nawiązywać do tradycji, nie zapominając o nowoczesnych wygodach.
Nazwa Gościńca pochodzi od ukraińskie słowa горб (horb) czyli grzbiet, garb. Tak przedwojenni mieszkańcy nazwali tę część wsi. Pamiętała o tym jeszcze córka ostatniego właściciela tego niezwykłego miejsca – pani Katerina Rusin. My natomiast postanowiliśmy zachować stare nazewnictwo, będące przecież częścią wyjątkowego tygla kulturowego tej części Polski. Również wystrój miejsca nawiązuje do miejsca, w którym się znajduje – jest inspirowany piękną sztuką Bojków.
Tak więc Horb, oddalony od innych zabudowań, umiejscowiony na szczycie górującego nad dwiema dolinami wzgórza, to doskonałe miejsce do odpoczynku od codziennych problemów. Tutaj, wśród bieszczadzkiej głuszy mogą Państwo odciąć się od pędu XXI wieku, wyciszyć, poczuć spokój płynący nie tylko z jedynego w swoim rodzaju klimatu ale i z pięknych widoków. Nic dziwnego, że to właśnie w Bieszczadach przez lata uciekinierzy od cywilizacji szukali schronienia.
Oczywiście, w Gościńcu Horb zapewniamy Państwu wszelkie wygody. Zapraszamy także do korzystania z wyjątkowych atrakcji jakimi są niewątpliwie: sauna z widokiem na Połoniny czy widokowa hamakarnia. W Horbie Goście znajdą również taras widokowy oraz przytulną salę wspólną z kominkiem.
Jesteśmy dumni z naszego Gościńca. Pojawia się on również w mediach. Skany artykułów mogą Państwo zobaczyć w galerii zdjęć.

Zapraszamy Państwa do odbycia wirtualnej wycieczki po obiekcie oraz obejrzenia panoramy terenów wokół Horbu.

Zapraszamy również do naszego drugiego obiektu: Dom Gościnny Borsuczyna .

 

Noclegi w Bieszczadach. Jak znaleźć najciekawsze oferty Bieszczady noclegi? Czy Noclegi Wetlina to dobra oferta? Czy Bieszczady noclegi Cisna to właściwy wybór? Jakie wybrać noclegi Strzebowiska? Noclegi Bieszczady to naprawdę trudny wybór!

Wirtualna

Wycieczka

Gościniec Horb

Strzebowiska 38
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom: 797 13 03 07
mail: pensjonat@horb.pl

Z miłości do Bieszczadów.

BORSUCZYNA

Wideo tour.

HORB

Wideo tour.

Pensjonaty Bieszczady.

Z miłości do Bieszczadów.