Noclegi w Bieszczadach

O NAS

KRAINA IDEALNA

MIEJSCE DLA WSZYSTKICH

W Bieszczadach jest wiele miejscowości, których historia jest równie długa, co zawiła. Współcześnie oferują wiele atrakcji turystycznych, kiedyś były po prostu osadami rolniczymi. Do takich miejscowości niewątpliwie należy wieś Strzebowiska. To jedna z najpiękniejszych miejscowości w Bieszczadach. Ze Strzebowisk rozciąga się wspaniały widok na panoramę Bieszczadów. Doskonale widać z niej najpiękniejsze i najbardziej rozpoznawalne szczyty, od Smereka, Połoniny Wetlińskiej i Caryńskiej przez Tarnicę, na Wielkiej i Małej Rawce kończąc. Strzebowiska rozciągają się na długości kilku kilometrów. We wsi jest łącznie 38 numerów domów. Co charakterystyczne dla niewielu miejscowości w Bieszczadach, wieś jest rzadko zabudowana, czyli poszczególne budyki dzielą dość duże odległości. Mimo, że wieś jest oddalona od miejskiej cywilizacji, można do niej łatwo dojechać.

POZNAJ

BIESZCZADY.

DLA WIELU NAJPIĘKNIEJSZE GÓRY W POLSCE.

Kiedy już zapadnie decyzja: „jedziemy w Bieszczady", warto zastanowić się, jakie atrakcje wybrać z bogatej oferty tych terenów. A jest w czym wybierać! Dlatego postanowiliśmy Państwu pomóc i przedstawić najciekawsze miejsca i aktywności jakie czekają w Bieszczadach. Pominęliśmy jedynie kwestię turystyki pieszej, ponieważ jest ona powszechnie znana i w sieci znajdziecie Państwo mnóstwo informacji gdzie i jak chodzić po bieszczadzkich szlakach.

najpiękniejsza wieś
Bieszczadów

atrakcje
Bieszczadów

PARTNERZY

Informujemy, że projekt firmy Management Partner Jarosław Pawliński "Budowa Pensjonatu Turystycznego w miejscowości Strzebowiska szansą zwiększenia konkurencyjności firmy Management Partner Jarosław Pawliński oraz atrakcyjności turystycznej regionu" zakwalifikował się do otrzymania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013, I oś priorytetowa, Działanie 1.1. Wsparcie Kapitałowe Przedsiębiorczości Schemat B - Bezpośrednie dotacje inwestycyjne. Numer wniosku: WND-RPPK.01.01.00-18-219/09

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom Gościnny Borsuczyna oraz Chata Rysia

Strzebowiska 27
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom:797 13 03 07
mail: dom@borsuczyna.pl

Gościniec Horb

Strzebowiska 38
38-608 Wetlina
kom: 601 22 41 22
kom: 797 13 03 07
mail: pensjonat@horb.pl

Z miłości do Bieszczadów.

BORSUCZYNA

Wideo tour.

HORB

Wideo tour.

Pensjonaty Bieszczady.

Z miłości do Bieszczadów.